• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

Formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko:
Telefon kontaktowy:
Email:
Model samochodu:
Rok produkcji:
Wiadomość:
Prześlij zdjęcia (min. 4):

Skup aut powypadkowych

Chcesz sprzedać samochód powypadkowy? Trafiłeś idealnie !

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego ewoluowaliśmy na przestrzeni lat w skupowaniu różnego rodzaju samochodów zarówno osobowych jak i dostawczych. Jeżeli chcesz sprzedać swoje auto i otrzymać godne pieniądze, skontaktuj się z nami! Oferujemy uczciwą i co najważniejsze darmową wycenę w oparciu o nasze bogate doświadczenie. Marka i wiek pojazdu nie mają większego znaczenia.

Samochody, które skupujemy to:

- pojazdy osobowe, niezależnie od modelu i marki

- samochody dostawcze

Jak wygląda zapłata za kupiony przez nas samochód?

Sposób zapłaty jest zawsze ustalany z myślą o kliencie! Jesteśmy gotowi umówić się z Tobą w dowolnym miejscu w Kościerzynie, Tczewie czy nawet Rumi, Redzie, Pucku. Forma zapłaty zależna jest od Ciebie. Jeżeli wygodniejszą formą jest gotówka to jak najbardziej jest to możliwe, natomiast jeżeli wolisz przelew na konto to również nie ma żadnych przeciwwskazań.

Jak wykonać pierwszy krok przy sprzedaży samochodu powypadkowego?

Istnieją dwie metody kontaktu z nami. Pierwszą jest formularz kontaktowy za pośrednictwem naszej strony internetowej (znajdziesz go z lewej strony naszej witryny internetowej).

Natomiast drugim sposobem, jest kontakt telefoniczny (najprawdopodobniej szybsza metoda). Kontakt telefoniczny ze skupem aut znajdziesz pod numerem 514 514 610 !

Jak wyceniamy wartość pojazdu?

Wstępną wycenę dokonujemy telefonicznie po otrzymaniu od klienta dokładnych informacji na temat stanu pojazdu. Po przeprowadzeniu oględzin oraz zaakceptowaniu warunków umowy zapraszamy do naszej firmy w Gdańsku w celu zakończenia transakcji.

Skup aut w miejscowościach takich jak Tczew,Kościerzyna, Puck, Rumia, Reda, Władysławowo !

 OSOBOWE, DOSTAWCZE.WSZYSTKIE MARKI W KAŻDYM STANIE! ZADZWOŃ 514 514 610 I ODBIERZ GOTÓWKĘ.

 

Skup aut Władysławowo


Jesteś mieszkańcem Władysławowa oraz masz zamiar sprzedać swoje używane auto w jakimś zaufanym i sprawdzonym skupie aut, samochodów? Nasz skup aut w Władysławowie  umożliwia Tobie profesjonalne podejście do wszystkich transakcji związanych ze skupowaniem aut na terenie miejscowości Władysławowo oraz pobliskich mniejszych wsi. Kupiliśmy do tej pory tak dużo aut od tak wielu klientów, że bylibyśmy w stanie wypełnić nie jeden większy parking. Od lat klienci współpracujący z nami, są usatysfakcjonowani  z usług, które proponujemy każdemu z osobna i nie mieliśmy do tej pory żadnych skarg. Często zadawanym pytaniem od mieszkańców Władysławowa, właścicieli aut, które chcą sprzedać jest - czy załatwimy za nich wszelkie formalności i czy możemy podjechać do nich po auto. Odpowiedź na to pytanie brzmi – tak!

 


Skup aut Kościerzyna


Jeżeli mieszkasz w województwie pomorskim, a dokładniej w Kościerzynie to sprzedaż auta w twoim wypadku nie może być łatwiejsza niż za pośrednictwem naszego skupu aut w Kościerzynie, działającym na całym obszarze w powiecie kościerskim. Nasz Skup aut jest w stanie kupić od państwa auta wszystkich marek, bez znaczenia w jakim jest stanie, oferując gotówkę od ręki lub jeżeli na życzenie klienta przelew. Oferujemy Państwu darmowy dojazd w miejsce wybrane oraz również darmową wycenę danego pojazd. Do Państwa należy decyzja czy oferta zaproponowana przez nasz skup aut  będzie zadowalająca i nie obrażamy się na ludzi kiedy mają ochotę ją odrzucić (rzadko się tak dzieje). Prosimy pamiętać, że wszelkie zapytania są również możliwe za pośrednictwem telefonu lub adresu e-mail, dane te możecie Państwo wyszukać na naszej stronie internetowej.

 


Skup aut Reda


Wszystkich chcących sprzedać swoje auto natychmiastowo, szybko (czasami nawet w kilka godzin) i konkretnie zaprasza serdecznie skup aut w Redzie, chętnie odkupimy każdy samochód, nawet ten powypadkowy. Jesteśmy do dyspozycji Państwa siedem dni w tygodniu, także w święta, gwarantując bezpłatną wycenę oraz dojazd. Samochody są naszą pasją, skupujemy auta wszystkich marek niezależnie od ich stanu technicznego. Nie obawiaj się, że twoje auto jest stare, zaniedbane – Nasz skup aut w Redzie nie wymyśla, ani nie wybrzydza, każde auto jest coś warte, przekonajcie się Państwo sami!  Płacimy na miejscu, gotówką od ręki w całości! Podpisujemy umowę oraz załatwiamy za klienta wszystkie z tym związane formalności. Zależy nam żebyście Państwo wracali do nas w przyszłości!

 

Skup aut Puck


Strona na którą właśnie wszedłeś Drogi Kliencie jest idealna, dlaczego? Ponieważ nasz skup aut w Pucku zajmuje się skupowaniem i sprzedażą aut. W jednym i drugi wypadku możesz liczyć na dobrą ofertę, cenę która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli nie masz ochoty przyjechać do nas z autem, które Masz zamiast sprzedać to nie przejmuj się! Skup aut w Pucku oferuje również w swoich usługach przyjazd pod Twoje drzwi, po czym zaprezentujemy wycenę oraz możemy załatwić wszystkie związane ze sprzedażą auta formalności na miejscu. Interesują nas auto w każdego typu bez względu na to czy jest używane, czy jednak nie. Nasz skup jest godny zaufania! Zaufaj rzetelnej i sprawdzonej przez wielu klientów firmie, a na pewno będzie zadowolony !

Skup aut Tczew


W naszym kraju dla chcącego nie ma nic trudnego, znajdziecie Państwo wiele komisów, skupów aut, ale nie wszystkie sprawiedliwie wyceniają Państwa auta. Skup aut w Tczewie  oferuje Państwo darmową wycenę proporcjonalną do rzeczywistego stanu samochodu. Przekonajcie się sami Drodzy Klienci. Działamy nie tylko na terenie Tczewa, ale również w całym woj. Pomorskim. Usługi związane z darmową wyceną, dojazdem do Państwa oraz płatnościami od ręki, gotówką – to tylko kilka usług, które charakteryzują nasz skup, profesjonalnie podchodzący do każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Jeżeli myślisz, że będziemy przeciągać transakcję, albo proponować zbyt niskie ceny za Twoje auto, to się mylisz! Sprawdź nas i przekonaj się Sam na własnej skórze.

Skup aut Rumia


Jesteś zainteresowany, zainteresowana łatwymi i czytelnymi zasadami współpracy, jeżeli chodzi o skup aut w miejscowości Rumia? To właściwe miejsce!  Skup aut w Rumi zajmuje się od lat kupowaniem i sprzedawaniem aut. Wycenę gwarantujemy Państwu sprawiedliwą opartą na szacunkowej wartości auta uwzględniając markę, model oraz cenę złomu na giełdach (często brana pod uwagę jest kiedy auto jest powypadkowe, w bardzo złym stanie). Rumia to rejon jeden z kilku w jakim działamy, możecie Państwo również nas wzywać z innych miejscowości znajdujących się na terenie całego województwa pomorskiego. Skup aut to najprostsza metoda pozbycia się swojego starego samochodu od ręki bez wystawiania go na ogłoszenia i licytowania się z potencjalnymi chętnymi. Zadzwoń i zapytaj, a przekonasz się Sam! Rumia zaprasza.